Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/rne61447/public_html/sys/class/Core.class.php on line 308
PTZP - Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją - Konkurs na najlepszą pracę dyplomową
Nasza strona wykorzystuje cookies ("ciasteczka")
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Konkurs obejmuje prace dyplomowe na kierunkach: zarządzanie i inżynieria produkcji oraz zarządzanie, obronione w wyższych uczelniach krajowych. Przez prace dyplomowe należy rozumieć prace licencjackie, inżynierskie i magisterskie.

Konkurs przeprowadzany jest w poszczególnych oddziałach PTZP, a przewodniczącymi komisji konkursowych są przewodniczący oddziałów PTZP.

1.

Białystok

dr inż.

Katarzyna      

Halicka

k.halicka@pb.edu.pl

2.

Bielsko-Biała

prof. dr hab. inż.

Józef

Matuszek

jmatuszek@ath.bielsko.pl

3.

Bydgoszcz

dr hab inż.

Waldemar

Bojar

wald@atr.bydgoszcz.pl

4.

Częstochowa

prof. dr hab. inż.

Henryk

Dyja

dyja@wip.pcz.pl

5.

Gdańsk

dr hab. inż.

Cezary

Orłowski

cor@zie.pg.gda.pl

6.

Gliwice

prof. dr hab. inż.

Bożena

Skołud

bozena.skolud@polsl.pl

7.

Katowice

dr inż.

Anna

Sołtysik-Piorunkiewicz

apiorunkiewicz@ue.katowice.pl

8.

Kielce

dr hab. inż.

Wacław

Gierulski

waclaw.gierulski@tu.kielce.pl

9.

Kraków

dr inż.

Anna

Boratyńska-Sala

boratynska@mech.pk.edu.pl

10.

Koszalin

prof. dr hab. inż.      

Jarosław

Plichta

jaroslaw.plichta@ie.tu.koszalin.pl

11.

Lublin

prof. dr hab. inż.

Antoni

Świć

a.swic@pollub.pl

12.

Łódź

dr inż.

Maciej

Bielecki

bialy100@p.lodz.pl

13MazowszedrMagdalenaMądra-Sawickamagdalena_madra@sggw.pl

14.

Olsztyn

dr inż.

Adam

Birski

adam.birski@uwm.edu.pl

15.

Opole

dr inż.

Aneta

Kucińska-Landwójtowicz

a.kucinska@po.opole.pl

16.

Poznań

dr inż.

Ewa

Dostatni

ewa.dostatni@put.poznan.pl

17.

Rzeszów

dr hab. inż.

Jarosław

Sęp

jsztmiop@prz.edu.pl

18.

Sudecki

dr inż.

Piotr

Chwastyk

piotr.chwastyk@pwsz.nysa.pl

19.

Szczecin

dr hab. inż. 

Andrzej

Jardzioch

andrzej.jardzioch@zut.edu.pl

20.

Warszawa

dr hab. inż.

Anna

Kosieradzka

a.kosieradzka@wz.pw.edu.pl

21.

Wrocław

dr inż.

Jan

Skonieczny

jan.skonieczny@pwr.wroc.pl

22.

Zabrze

prof. dr hab. inż.

Jan

Kaźmierczak

jan.kazmierczak@polsl.pl

23.

Zielona Góra

dr inż.

Roman

Kielec

r.kielec@cptt.uz.zgora.pl

Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.

Wyniki konkursu w Oddziałach PTZP w roku 2015