Nasza strona wykorzystuje cookies ("ciasteczka")
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

W chwili obecnej we władzach PTZP zasiadają:

  • Prezes - prof. Ryszard Knosala
  • Wiceprezes - prof. Józef Gawlik
  • Wiceprezes - prof. Jarosław Sęp
  • Wiceprezes - dr hab. Joanna Paliszkiewicz
  • Skarbnik - dr Piotr Wittbrodt

Przewodniczący oddziałów PTZP:

1. Białystok
dr inż. Katarzyna Halicka
k.halicka@pb.edu.pl tel. (085) 746 98 75

2. Bielsko-Biała
prof. dr hab. inż. Józef Matuszek
jmatuszek@ath.bielsko.pl tel. (033) 827 92 35

3. Bydgoszcz
dr hab. inż. Waldemar Bojar
wald@atr.bydgoszcz.pl tel. (052) 340 81 81

4. Częstochowa
prof. dr hab. inż. Henryk Dyja
dyja@wip.pcz.pl tel. (034) 325 07 84

5. Gdańsk
dr hab. inż. Piotr Grudowski
pgrudows@pg.gda.pl tel. (058) 347 23 79

6. Gliwice
prof. dr hab. inż. Bożena Skołud
bozena.skolud@polsl.pl tel. (032) 237 24 60

7. Katowice
dr inż. Anna Sołtysik-Piorunkiewicz
anna.soltysik-piorunkiewicz@ue.katowice.pl tel. (032) 257 72 77

8. Kielce
dr hab. inż. Wacław Gierulski
waclaw.gierulski@tu.kielce.pl tel. (041) 342 43 57

9. Kraków
dr inż. Anna Boratyńska-Sala
boratynska@mech.pk.edu.pl tel. (012) 374 32 59

10. Koszalin
prof. dr hab. inż. Jarosław Plichta
jaroslaw.plichta@ie.tu.koszalin.pl tel. (094) 347 84 69

11. Lublin
prof. dr hab. inż. Antoni Świć
a.swic@pollub.pl tel. (081) 538 45 86

12. Łódź
dr inż. Maciej Bielecki
bialy100@p.lodz.pl tel. (042) 637 00 43

13. Mazowsze
dr Magdalena Mądra-Sawicka
magdalena_madra@sggw.pl tel. (022) 593 42 42

14. Olsztyn
dr inż. Adam Birski
adam.birski@uwm.edu.pl tel. (089) 523 34 37

15. Opole
dr inż. Aneta Kucińska-Landwójtowicz
a.kucinska@po.opole.pl tel. (077) 449 88 45

16. Poznań
dr inż. Ewa Dostatni
ewa.dostatni@put.poznan.pl tel. (061) 665 27 74

17. Rzeszów
prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp
jsztmiop@prz.edu.pl tel. (017) 865 15 12

18. Sudecki
dr inż. Piotr Chwastyk
piotr.chwastyk@pwsz.nysa.pl tel. (077) 409 11 55

19. Szczecin
dr hab. inż. Andrzej Jardzioch
andrzej.jardzioch@zut.edu.pl tel. (091) 449 49 89

20. Warszawa
dr hab. inż. Anna Kosieradzka
a.kosieradzka@wz.pw.edu.pl tel. (022) 849 94 43

21. Wrocław
dr inż. Jan Skonieczny
jan.skonieczny@pwr.wroc.pl tel. (071) 320 42 40

22. Zabrze
prof. dr hab. inż. Jan Kaźmierczak
jan.kazmierczak@polsl.pl tel. (032) 277 73 11

23. Zielona Góra
dr inż. Roman Kielec
r.kielec@cptt.uz.zgora.pl tel. (068) 328 26 55